Muhteşem Deniz ve Plaj
Güllük'ü Keşfet

Milas-Bodrum yolu üzerinden sağa ayrılan kavşaktan 8 km sonra Güllük’e varılmaktadır. Bu şirin tatil kasabası, Bodrum’un kalabalığından hoşlanmayan tatilciler için daha sakin bir tatil olanağı sunmaktadır.

Güllük bir liman kasabasıdır.Mandalya Körfezi ve Asin Koyu çevresine yerleşmiş kasabanın sahili, balıkçıları, kahveleri, tepelere yerleşmiş otelleri ve evleri kasabanın topografik özellikten dolayı hep deniz görür. Kentin kuzeyine kurulu dalyanda ve denizde birçok balık çeşidi çıkmaktadır. Lüfer, kefal ve en çok da yılan balığı avlanmaktadır. Sahil lokantalarından birine oturup yılan balığı ziyafeti çekebilirsiniz. Çevredeki koyların çoğunda kültür balıkçılığı da yapılmakta, çipura ve levrek yetiştirilmektedir. Güllük’te de komşusu Bodrum gibi bölgeye özel tekneler (gulet) yapılan tersaneler vardır.

İletişim

+90 252 522 29 11
güllük
Bir Otelden Daha Fazlası
Tatil boyunca sonsuz eğlence…

Güllük, Türkiye'nin Ege Bölgesi'nde, Milas-Bodrum karayolu üzerinde Son yıllarda bölgeye yapılan yatırımlarla Güllük adeta bölgenin cazibe merkezi haline gelmiştir. Bununla birlikte, hizmete yeni açılan uluslararası limanı ile ticarete köprü niteliği taşırken yeni yapılan Marinası ile de mavi yolculuk severlerin talep ettiği bir hedef varış noktası haline gelmiştir.

Bodrum Güllük nasıl bir yer? Güllük, Muğla'nın Milas ilçesine bağlı olan bir tatil beldesi. Genel olarak yazlık sahiplerinin tercih ettiği Güllük, diğer yerlerden daha sakin olan yapısı ve tüm imkanların bulunması sebebiyle epey tercih ediliyor. Bodrum'a hem yakın hem de biraz uzak olan Güllük'te yaşam tüm yıl boyunca devam ediyor..

roseira
Bodrum Turu

Bodrum Kalesi

Bodrum’un merkezinde üç tarafı denizlerle çevrili kayalık bir yarımada üzerinde Bodrum’un en önemli tarihi eserlerinden birisi olarak misafirlerini selamlayan Bodrum Kalesi Bodrum’da gezip görülmesi gereken yerlerin başında ilk sırada geliyor.

Plaj & Deniz

Bodrum Plajlarında Deniz ve Güneş keyfi

Bodrum yarımadasında birbirinden güzel muhteşem koy ve plaj bulunmakta. Bodrum’un kaliteli ve güzel plajlarında güzel bir gün geçirebilir, deniz paraşütü, banana, ringo, jet-ski ve dalış gibi eğlenceli su sporları yapabilirsiniz.

roseira
roseira
Bodrum Turu

Günübirlik Turlar

Bodrum yarımadası boyunca muhteşem koylara düzenlenen tekne turlarına katılarak güzel bir Bodrum tatili yaşayabilirsiniz. Bodrum’da günübirlik tekne turları sabah saat genellikle 10.00-11.00 gibi başlıyor ve akşam 18.00-19.00 gibi bitiyor.

Bodrum Turu

Gece Hayatı

Bodrum, canlı ve dinamik eğlence ve gece hayatı ile Türkiye’nin en popüler tatil merkezlerinden birisi konumunda. Bodrum’da gündüz doğal güzelliği ve sakinliği, geceleri yerini eğlencenin hiç bitmeyen ritmine bırakmakta ve Bodrum’da keyifli eğlence ve gece hayatı sabahın ilk ışıklarına dek sürmekte.

roseira
Bizden Kareler
GALERİ
Videos
Video Galeri

Konuk odalarımızın her birinde özel banyo, wi-fi, kablo TV bulunmaktadır ve Oda kahvaltı & Herşey Dahil konsept seçeneklerimiz mevcuttur.

Rezervasyon

+90 252 522 29 11

Bizi Arayın.

ODALAR VE SÜİTLER

Ön Rezervasyon Formu